Pieteikties iestājpārbaudījumam MATEMĀTIKĀ uz Rīgas Valsts ģimnāziju 7.klasi

  • Iestājpārbaudījums ir viens, tādēļ pieteikums arī ir viens uz iestājpārbaudījumu, nevis uz katru iesaistīto skolu.
  • Piesakoties iestājpārbaudījumam, lūdzam Jūs apstiprināt iesniegto datu pareizību, kā arī piekrist iesniegto datu apstrādei iestājpārbaudījuma organizēšanai un vērtējuma rezultātu apkopošanai.
  • Pieteikums ir reģistrēts, ja uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi esat saņēmuši sistēmas paziņojumu par iesniegtajiem datiem vai pēc iesniegšanas sistēmā ir atbilstošs paziņojums. Ja neesat pārliecināti par pieteikuma statusu, izmantojiet pogu "Pārbaudīt pieteikuma statusu", kur, norādot savu e-pasta adresi, saņemsiet atkārtoti sistēmas paziņojumu, ja pieteikums ir ticis reģistrēts vai sistēma informēs, ka norādītajam e-pastam nav reģistrētu pieteikumu. Vienam pretendentam var pieteikt tikai vienu pieteikumu- tiek kontrolēta saistība starp vārdu, uzvārdu un skolu, kurā šobrīd mācās.
  • Reģistrējoties iestājpārbaudījumam, Jums jāizvēlas iestājpārbaudījuma kārtošanas vieta no piedāvātā saraksta, kurā ir tikai pieejamamās skolas (adreses).
  • Ja sarakstā neatrodat savu pašreizējo izglītības iestādi, izvēlieties "CITA IZGLĪTĪBAS IESTĀDE" un ievadiet to papildu laukā.
  • Ja pretendentam mācību procesā, t.i., pārbaudes darbos, ir piemēroti normatīvajos aktos noteiktie atbalsta pasākumi, lūdzam informāciju par atbalsta pasākumu nepieciešamību sūtīt uz e-pastu iestajparbaudijums@riga.lv
  • Pieteikuma datus mainīt nevarēs, to var  dzēst un ievadīt pa jaunam. Šajā gadījumā jāsūta atbilstoša vēlme (datu dzēšanas pieprasījums) no pieteicēja e-pasta uz iestajparbaudijums@riga.lv.

Iestājpārbaudījums matemātikā notiks 14.05.2022. plkst.10.00. Jūsu pieteikumā izvēlētajā vietā.

Neskaidrību gadījumā par iestājpārbaudījuma norisi izmantojami iesaistīto skolu sakaru kanāli vai iestajparbaudijums@riga.lv.
Personas datu apstrādes pārzinis ir Rīgas pilsētas pašvaldība (Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments). Datu saņēmēji ir Rīcības komisija.
Dati tiks dzēsti līdz 2022. gada 31. augustam.

* Obligāti aizpildāmie lauki

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit