Pieteikšanās uz iestājpārbaudījumu brīvajām vietām 10. klasē Rīgas valstspilsētas pašvaldības skolās

  • Iestājpārbaudījums ir viens visām iesaistītajām skolām, kas kā uzņemšanas kritēriju ir noteikušas kombinētu iestājpārbaudījumu un ir brīvas vietas tajās. Iegūtais iestājpārbaudījuma rezultāts būs pamats pretendentam piedalīties konkursā uzņemšanai 10. klasē uz brīvajām vietām.
  • Pieteikums uz kombinēto iestājpārbaudījumu ir viens un pieejams tikai vienā kombinācijā- svešvaloda + matemātika (optimālais līmenis), Kārtošanas vieta ir tikai Rīgas 64. vidusskola (Ūnijas 93).
  • Piesakoties iestājpārbaudījumam, lūdzam Jūs apstiprināt iesniegto datu pareizību, kā arī piekrist iesniegto datu apstrādei iestājpārbaudījuma organizēšanai un vērtējuma rezultātu apkopošanai.
  • Pieteikums ir reģistrēts, ja uz ekrāna redzams atbilstošs sistēmas paziņojums. Uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīts automātisks sistēmas paziņojums par iesniegtajiem datiem. Ja e-pasta adrese ierakstīta kļūdaini, paziņojumu nesaņemsiet.
  • Pieteikuma datus mainīt nevarēs, to var  dzēst un ievadīt pa jaunam. Šajā gadījumā jāsūta atbilstoša vēlme (datu dzēšanas pieprasījums) no pieteicēja e-pasta uz iestajparbaudijums@riga.lv.
  • Ja pretendentam mācību procesā, t.i., pārbaudes darbos, ir piemēroti normatīvajos aktos noteiktie atbalsta pasākumi, lūdzam informāciju par atbalsta pasākumu nepieciešamību sūtīt uz e-pastu iestajparbaudijums@riga.lv.
  • Reģistrējoties iestājpārbaudījumam, Jums jānorāda izglītības iestāde, kurā pretendents ir beidzis 9. klasi. Ja sarakstā to neatrodat, izvēlieties CITA IZGLĪTĪBAS IESTĀDE un ierakstiet vajadzīgo papildu ievades laukā.

Neskaidrību gadījumā par iestājpārbaudījuma norisi izmantojami arī iesaistīto skolu sakaru kanāli.

Iestājpārbaudījums notiks 18.08.2022. plkst.10.00 Rīgas 64. vidusskolā (Ūnijas 93).
Personas datu apstrādes pārzinis ir Rīgas valstspilsētas pašvaldība (Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments). Datu saņēmēji ir Rīcības komisija.
Dati tiks dzēsti līdz 2022. gada 31. augustam.

* Obligāti aizpildāmie lauki

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit