RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Ēdināšanas pakalpojumi Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta padotībā esošo pirmsskolu vajadzībām

id nr. Nosaukums Iestāde Datums Termiņš Statuss
RD IKSD 2020/05 Ēdināšanas pakalpojumi Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta padotībā esošo pirmsskolu vajadzībām
Rīgas domes Izglītības
kultūras un sporta departaments
26.02.2020. 06.03.2020. Aktīvs

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kā centralizēta iepirkumu institūcija veic iepirkumu “Ēdināšanas pakalpojumi Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta padotībā esošo pirmsskolu vajadzībām”  (identifikācijas Nr.RD IKSD 2020/05).

Piedāvājumu var iesniegt tikai elektroniski līdz 2020. gada 6.martam plkst. 10.00, www.eis.gov.lv sistēmā.

Lūdzam pretendentus savlaicīgi reģistrēties un iesniegt piedāvājumus Valsts reģionālās attīstības aģentūras pārziņā esošajā valsts informācijas sistēmas e-konkursu apakšsistēmā tīmekļvietnē www.eis.gov.lv saskaņā ar Ministru kabineta 28.02.2017. noteikumiem Nr. 108 “Publisko elektronisko iepirkumu noteikumi”. Ārpus E-iepirkumu sistēmas vai pēc nolikumā noteiktā piedāvājumu iesniegšanas termiņa beigām iesniegtie piedāvājumi tiks atzīti par neatbilstošiem nolikuma prasībām un tiks noraidīti.

Iepirkums tiek veikts atbilstoši Publisko iepirkumu likuma (turpmāk - PIL) 10. panta pirmajai daļai, iepirkuma rezultātā par katru tā daļu atsevišķi skolas slēgs līgumu par PIL 2. pielikuma 7. punktā minētajiem skolas ēdināšanas pakalpojumiem (CPV kods 55524000-9).

Līgums tiks slēgts uz vienu gadu no līguma spēkā stāšanās ar pirmsskolas kā pasūtītāja tiesībām pagarināt tā darbību uz termiņu, kurš kopumā visā līguma darbības laikā nepārsniedz piecu gadu periodu.

Piedāvājumu izvēles kritērijs – saimnieciski visizdevīgākais piedāvājums katrā iepirkuma daļā.

Iepirkuma kontaktpersona Kristīne Graudumniece, tālrunis 67026892, e-pasts kristine.graudumniece@riga.lv.

Pielikumos  - Nolikums un tā pielikumi.

---------------------------------------------------------------------------------

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta iepirkuma “Ēdināšanas pakalpojumi Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta padotībā esošo pirmsskolu vajadzībām” (identifikācijas Nr. RD IKSD 2020/5) (turpmāk – Iepirkums) komisija 04.08.2020. pieņēma lēmumu Iepirkuma 8.daļā “Ēdināšanas pakalpojumi Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē “Kamolītis” līguma slēgšanas tiesības piešķirt SIA "IRG" ar piedāvāto līgumcenu pieciem gadiem bez PVN EUR 484785.

SIA „Skolu ēdināšanas serviss” 04.08.2020. atteicās no Iepirkuma 8.daļas līguma slēgšanas tiesībām. Saskaņā ar Ministru kabineta 28.02.2017. noteikumu Nr.107 “Iepirkuma procedūru un metu konkursu norises kārtība” 23.punktu iepirkuma līguma slēgšanas tiesības var piešķirt nākamajam pretendentam, kurš piedāvājis saimnieciski visizdevīgāko piedāvājumu, t.i., SIA “IRG”.

Pielikumi

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit