RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2023. gada 18. septembris

14. septembrī Rīgas domē viesojās Gruzijas delegācijas pārstāvji, lai pārrunātu aktualitātes un interesējošos jautājumus zinātnes un jaunatnes jomā.

Uzzināt vairāk
2023. gada 14. septembris

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments noslēdzis līgumus par celiņu seguma atjaunošanu Operas skvērā un Miera – Hospitāļu ielu skvērā, kā arī  celiņu seguma un bērnu laukuma atjaunošanu Kanālmalas apstādījumos pie Bastejkalna.

Uzzināt vairāk
2023. gada 8. septembris

16. septembrī no plkst. 9.30 līdz 14.00 Krišjāņa Barona muzejs (Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 3-5) aicina uz pasākuma cikla “Dārtas skola” nodarbību, kurā šoreiz varēs uzzināt vairāk par ukraiņu tradīcijām, tostarp tradicionālajiem ēdieniem un folkloru, kā arī mācīties latviešu un ukraiņu tautas dziesmas, rotaļas.

Uzzināt vairāk
2023. gada 8. septembris

Kopš 2017. gada ar Kultūras ministrijas (KM) piesaistīto Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumu Latvijas reģionos izbūvēta un atjaunota virkne kultūras un dabas mantojuma objektu – muižas, pilis, baznīcas, torņi, parki, muzeji, estrādes, dabas takas, 

Uzzināt vairāk
2023. gada 8. septembris

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs informē par mācību piedāvājumu Rīgas iedzīvotājiem 2023. gada septembrī un oktobrī (skat. pievienoto bukletu).

Uzzināt vairāk
2023. gada 1. septembris

Noslēgušies iepirkumi projektu izstrādei spēļu un rekreācijas laukumu izveidošanai gan Daugavas labajā, gan kreisajā krastā, iekļaujot vairākas Rīgas apkaimes. Septiņpadsmit zemesgabalos izstrādās labiekārtojuma un apgaismojuma projektus.

Uzzināt vairāk
2023. gada 31. augusts

Lai Rīgā mācību gada sākumā mazinātu satiksmes intensitāti, autovadītāji maksimāli izvairītos no satiksmes apgrūtinājumiem un ikviens savlaicīgi nokļūtu galapunktā, iedzīvotāji aicināti atturēties no privāto automašīnu lietošanas, 

Uzzināt vairāk
2023. gada 30. augusts

Nordeķu prieka mirkļu parka vasaras programmu vainagos 1. septembra svētki, kuros visi ir aicināti uz kopējām jaunā mācību gada sākuma svinībām ar pikniku parkā. Svinības papildinās mākslas un kustību darbnīcas, skaņu mākslinieka Maksima Šenteļeva iesaistoša performance,

Uzzināt vairāk
2023. gada 28. augusts

Sagaidot jaunā mācību gada sākumu, 1. septembrī bērni un jaunieši aicināti svinēt Zinību dienu pasākumos Rīgas centrā un apkaimēs, kā arī piedalīties interešu izglītībai veltītās Atvērto durvju dienās, kas turpināsies līdz pat 22. septembrim. Atzīmējot Zinību dienu, galvaspilsētā būs arī bezmaksas sabiedriskais transports.

Uzzināt vairāk
2023. gada 25. augusts

Atsākoties skolas laikam, pašvaldība aicina transportlīdzekļu vadītājus būt īpaši uzmanīgiem, kā arī ar izpratni izturēties pret bērniem, kuri pēc vasaras brīvlaika atgriezušies pilsētā.

Uzzināt vairāk