Jaunumi

2019. gada 22. marts

Saistībā ar Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākumiem 25. martā no plkst. 7.00 līdz plkst. 14.30 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī, 50 metrus garā posmā no Kaļķu ielas līdz Smilšu ielai (parka pusē), Aspazijas bulvārī, 50 metrus garā posmā no Kaļķu ielas līdz Teātra ielai (parka pusē), un Brīvības laukumā.

Uzzināt vairāk
2019. gada 22. marts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja ceturtdien, 21. martā, iepazinās ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sagatavoto pārskatu par pirmsskolas izglītību.

Uzzināt vairāk
2019. gada 20. marts

Beidzot pienācis pavasaris – dienas kļūst garākas par naktīm, svaigs gaiss un saulainās pastaigas sagādā daudz prieka gan cilvēkiem, gan četrkājainajiem draugiem, kuriem tā ir arī ikdienišķa nepieciešamība.

Uzzināt vairāk
2019. gada 20. marts

Vardarbība ģimenē Latvijā ir viens no biežākajiem vardarbības veidiem, tomēr oficiāli par to tiek ziņots visretāk. Pērn valstī reģistrēti vairāk nekā astoņi tūkstoši konfliktu, savukārt šogad līdz 28. februārim – jau vairāk nekā 1,2 tūkstoši, liecina Valsts policijas dati. Lai veicinātu bīstamu attiecību savlaicīgu atpazīšanu, tiek uzsākta informatīva akcija jauniešu izglītošanai un līdzcilvēku iesaistei #NoņemRozāBrilles.

Uzzināt vairāk
2019. gada 20. marts

Kampaņas “Digitālā nedēļa 2019” ietvaros Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā) š.g. 27. martā plkst. 15.30 notiks izglītojoša lekcija iedzīvotājiem par E-veselībā pieejamajiem pakalpojumiem un to izmantošanu. Lekciju lasīs Nacionālā veselības dienesta (NVD) Rīgas nodaļas vadītāja Renāte Neimane.

Uzzināt vairāk
2019. gada 11. marts

Goda vārtos martā Rīga kā iedvesmas pilsēta izciliem latviešu dzejniekiem - A. Čakam, O. Vācietim, I. Ziedonim, viņi savukārt spēka avoti mums, mūsu pašapziņai, ka esam piederīgi savai pilsētai . “Kļūt mazam, lai augtu liels", teicis I. Ziedonis. Mēs savu spēku un iedvesmu smeļamies spējā uzdrīkstēties, uzdrīkstēties būt un uzdrīkstēties darīt.

Uzzināt vairāk
2019. gada 7. marts

Rīgas pašvaldības šī gada budžeta prioritātes būs sociālā drošība un izglītības nozare, liecina šodien Rīgas domes Budžeta komisijā izskatītais projekts. Pašvaldības budžetā paredzēts palielinājums privāto pirmsskolas izglītības iestāžu līdzfinansējumam, kas sasniegs jau 19,9 miljonus eiro. Tas ļaus vairāk nekā 6000 bērniem nodrošināt līdzfinansējumu līdz 246 eiro mēnesī. Budžeta projektā arī paredzēts finansējums pirmsskolu izglītības iestāžu audzēkņu ēdināšanai no šī gada 1. septembra. Budžetā paredzēts papildus finansējums sociālai nozarei, lai nodrošinātu sociālo pakalpojumu pieejamību rīdziniekiem.

Uzzināt vairāk
2019. gada 6. marts

Saistībā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām, kas notiks šā gada 25.maijā, Rīgas Vēlēšanu komisija izsludina vēlēšanu iecirkņa komisijas locekļa kandidātu pieteikšanos darbam Rīgas vēlēšanu iecirkņos.

Uzzināt vairāk
2019. gada 2. marts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments publicējis jaunu sarakstu ar galvaspilsētas pašvaldības līdzfinansētajiem kursiem, kas paredzēti rīdziniekiem, kuri ir vecāki par 18 gadiem. Piedāvājums ir plašs – valodas, datorkursi un grāmatvedības kursi, dažādi rokdarbi, kā arī psiholoģijas un personības pašpilnveides kursi.

Uzzināt vairāk
2019. gada 26. februāris

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes no marta līdz maija beigām plāno Atvērto durvju dienas un aicina vecākus, kuru bērni jau apmeklē bērnudārzu, kā arī potenciālo audzēkņu vecākus iepazīties ar iestādes personālu, apskatīties telpas un apkārtni, kā arī iepazīt pedagoģiskā procesa organizēšanu un ikdienas norises pirmsskolā.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit