RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2024. gada 23. februāris

Rīgas pašvaldība kopš 2022. gada 24. februāra, kad sākās Krievijas Federācijas pilna apmēra iebrukums Ukrainā, sniegusi nepārtrauktu un apjomīgu atbalstu Ukrainai tās cīņā pret iebrucējiem un Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri ieradušies Rīgā, lai rastu patvērumu.

Uzzināt vairāk
2024. gada 22. februāris

Divas nedēļas, no 27. februāra līdz 15. martam, Rīgas rātsnamā būs skatāma ģimeņu atbalsta un mūžizglītības centra "Zvannieki" bērnu mākslas darbu izstāde “No sirds uz dvēseli”.

Uzzināt vairāk
2024. gada 15. februāris

Lai nodrošinātu kvalitatīvas pamatizglītības pieejamību galvaspilsētas apkaimēs, attīstītu skolu mācību vides modernizēšanu un veicinātu izglītības kvalitātes paaugstināšanu vidusskolās, atbilstoši rīcības plānam par Rīgas skolu tīkla pilnveidošanu, plānots pilnveidot un optimizēt izglītības iestāžu tīklu.

Uzzināt vairāk
2024. gada 12. februāris

NVO nama (Ieriķu iela 43A, Rīga) 1. un 2. stāva gaiteņos līdz 28. februārim ir apskatāma tekstilgleznu izstāde “Dimensijas”, kura vedina apmeklētājus doties telpisku ilūziju un košu krāsu ceļojumā. “Dimensijas” ir nodibinājuma “Fonds Kopā” Dienas aprūpes centra klientu darbu izstāde.

Uzzināt vairāk
2024. gada 9. februāris

Rīgas pašvaldības mājaslapā līdzšinējo virtuālo palīgu “Zintis” nomainījis īpaši galvaspilsētai pielāgotais Rīgas virtuālais asistents (RVA).

Uzzināt vairāk
2024. gada 1. februāris

Trešdien, 31. janvārī, Rīgas domes deputāti apstiprināja galvaspilsētas budžetu 2024. gadam, kur galvenās prioritātes ir vērienīgi ieguldījumi izglītībā, pilsētvides projektos un satiksmes infrastruktūrā, plašāks sociālais atbalsts, iekšējās drošības paaugstināšana un mājokļu pieejamības uzlabošana iedzīvotājiem.

Uzzināt vairāk
2024. gada 30. janvāris

No 1. marta līdz 1. maijam Rīgā, Milānā, Turīnā, Ļubļanā un Dānijas pilsētās  norisināsies starptautisks pilsētvides fotogrāfiju konkurss “Capture Your City”, aicinot vietējo kopienu iedzīvotājus vienā fotoattēlā izcelt savas pilsētas unikālās īpašības vai pat izaicinājumus.

Uzzināt vairāk
2024. gada 30. janvāris

Pārdaugavas kultūras apvienība meklē un definē Pārdaugavas identitāti un aicina to darīt arī Pārdaugavas iedzīvotājus, viesus un dokumentētājus, izsludinot fotokonkursu “Meklējot Pārdaugavu”.

Uzzināt vairāk
2024. gada 29. janvāris

Aptauju par Uzvaras parka otrās kārtas projekta vēlamajām aktivitātēm aizpildīja vairāk nekā 7600 respondenti. Visvairāk balsu ieguva: kafejnīcu zona – 3353; spēka trenažieri – 1950; apzaļumošana, papildus dekoratīvas ziedu un  košumkrūmu dobes – 1924. 

Uzzināt vairāk
2024. gada 26. janvāris

Ceturtdien, 25. janvārī, Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komitejas sēdē deputāti lēma atbalstīt festivāla “Positivus” norisi Rīgā.

Uzzināt vairāk