RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2021. gada 15. oktobris

No piektdienas, 15. oktobra, līdz 5. novembrim izbraukuma vakcinācija pret Covid-19 norisināsies vairāk nekā 30 Rīgas apkaimēs – uz tām dosies trīs īpaši pielāgoti autobusi. Visu punktu kopējā kapacitāte būs līdz 900 vakcinācijas epizodēm dienā.

Uzzināt vairāk
2021. gada 15. oktobris

Pamatojoties uz valdības lēmumu, ārkārtējās situācijas laikā Rīgas pašvaldības centrālās administrācijas struktūrvienībās, kā arī galvaspilsētas dzimtsarakstu nodaļās iespēju robežās darbs tiks organizēts attālināti un nodrošinot pakalpojumu sniegšanu iedzīvotājiem epidemioloģiski drošā vidē.

Uzzināt vairāk
2021. gada 12. oktobris

Rīgas dome atgādina, ka jebkuram iedzīvotājam ir iespēja savu digitālo Covid-19 sertifikātu lejupielādēt tīmekļvietnē www.covid19sertifikats.lv, pieslēdzoties vietnei ar kādu no drošas piekļuves līdzekļiem, piemēram, internetbanku.

Uzzināt vairāk
2021. gada 12. oktobris

Ārkārtējās situācijas laikā Rīgas pašvaldība ir gatava ieviest un kontrolēt jaunos Ministru kabineta (MK) lēmumus, kas saistīti ar vakcinācijas prasību darbiniekiem pēc 15. novembra. Atbilstoši MK lēmumam, “Rīgas satiksme” meklē risinājumus kā tehniski izpildīt valdības prasību par braukšanas atlaižu nepiemērošanu pilngadīgām nevakcinētām personām.

Uzzināt vairāk
2021. gada 11. oktobris

Otrdien, 12. oktobrī, plkst. 13.00 notiks tiešsaistes preses konference, kurā Rīgas pašvaldības pārstāvji informēs par jauno Covid-19 ierobežojumu piemērošanu galvaspilsētā.

Uzzināt vairāk
2021. gada 11. oktobris

Lai apstādinātu Covid-19 infekcijas izplatības ātrumu, nepārslogotu veselības aprūpi un glābtu iespējami vairāk cilvēku dzīvības, no pirmdienas, 11. oktobra, Latvijā uz trim mēnešiem izsludināta ārkārtējā situācija un noteikti jauni ierobežojumi.

Uzzināt vairāk
2021. gada 11. oktobris

No pirmdienas, 11. oktobra, Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs ir atvērts un pieejams tikai apmeklētājiem ar pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātiem.

 

Uzzināt vairāk
2021. gada 7. oktobris

8. oktobrī no plkst. 09.00 līdz plkst. 13.00 Rīgas pilī notiks konference “Valoda – tas ir darbības vārds. Valsts valoda 21. gadsimta Latvijai”.

Uzzināt vairāk
2021. gada 4. oktobris

Izglītības un zinātnes ministrija un EPALE Latvija Nacionālais atbalsta dienests izsludina 2021. gada pretendentu pieteikšanos Pieaugušo neformālās izglītības ceļojošajai balvai „Saules laiva”, kas šogad tiks pasniegta jau sesto gadu.

Uzzināt vairāk
2021. gada 17. septembris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Tiesiskā nodrošinājuma pārvaldes Juridiskās nodaļa aicina darbā Galveno ekspertu-juriskonsultantu!

Uzzināt vairāk