RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Kontakti

   
 Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010.  PVN reģistrācijas numurs: LV90011524360. 

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina apmeklētājus sev interesējošos jautājumus risināt attālināti.

Kā tev interesējošos jautājumus risināt attālināti?

  • Vecākiem iesakām izmantot pieejamos e-pakalpojumus portālā Latvija.lv. Ar Departamenta piedāvātajiem pakalpojumiem tu vari iepazīties ŠEIT
  • Iestādes un privātpersonas var nosūtīt iesniegumus uz e-pastu iksd@riga.lv vai izmantojot portālā Latvija.lv pieejamo pakalpojumu Iesniegums iestādei.
  • Atbildes uz jautājumiem par Departamenta darbības jomām var uzzināt, zvanot pa tālruni 67026816.
  • Atbildes uz jautājumiem par Rīgas Domes pakalpojumiem var saņemt, rakstot uz apc@riga.lv vai zvanot uz Rīgas domes bezmaksas informatīvo tālruni 800 00 800
  • Departaments pieņem sūtījumus e-adresē. Kas ir e-adrese? Skatīt šeit.
  • Dažkārt atbildes var rast, izmantojot virtuālos asistentus tīmekļvietnēs riga.lv un latvija. lv. Rīgas pašvaldības tīmekļvietnē riga.lv darbu ir sācis virtuālais asistents Zintis, portālā latvija.lv  - Ēriks. 

Darba laiks:
Pirmdienās   08.30 - 18.00
Otrdienās      08.30 - 17.00
Trešdienās    08.30 - 17.00
Ceturtdienās  08.30 - 17.00
Piektdienās   08.30 - 16.00 

Informējam, ka 30.04.2021. ir saīsināta darba diena līdz 14.00.

No 1.05.2021. līdz 4.05.20201 ir brīvas dienas.

Apmeklētājiem, kuriem jautājumi jārisina pie direktora Māra Krastiņa, apmeklējums ir jāpiesaka pa tālruni 67105397.

Izglītības, kultūras un sporta departamenta darbinieku tālruņu katalogs

Kopējais e-pasts: iksd@riga.lv (e-pasta sūtījuma kopējais pieļaujamais lielums ir 30 MB)
Izglītības pārvaldes e-pasta adrese: iksd.izglitiba@riga.lv
Kultūras pārvaldes e-pasta adrese: iksd.kpp@riga.lv
Sporta un jaunatnes pārvaldes e-pasta adrese: iksd.sportjaun@riga.lv
Administratīvās pārvaldes e-pasta adrese: iksd.admin@riga.lv 
Finanšu pārvaldes e-pasta adrese: iksd.finanses@riga.lv
Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas e-pasta adrese: iksd.integracija@riga.lv
NVO nama e-pasta adrese: nvonams@riga.lv 

Informācija apmeklētājiem 
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un tā pārvaldes izskata un sniedz atbildes arī uz e-pastā saņemtajiem elektroniskajiem iesniegumiem, kas saskaņā ar Elektronisko dokumentu likumu nav parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot atbildi uz e-pasta adresi, no kuras saņemts iesniegums, vai iesniegumā norādīto dzīvesvietas adresi viena mēneša laikā no iesnieguma saņemšanas.

Informācija par virtuālajiem asistentiem 

Informāciju publiskās pārvaldes portālā latvija.lv par e-pakalpojumiem sociālajā, nodarbinātības, veselības, uzņēmējdarbības, izglītības un citās jomās sniedz arī virtuālais asistents Ēriks. Lasīt par virtuālo asistentu ŠEIT.

Rīgas pašvaldības tīmekļvietnē riga.lv darbu ir sācis virtuālais asistents Zintis. Tā ir datorprogramma, kas 24 stundas diennaktī un septiņas dienas nedēļā atbild uz klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem. Lasīt par virtuālo asistentu ŠEIT.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit