Ieceļ jaunus Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu vadītājus

Piektdien, 19. jūnijā, Rīgas pašvaldības pagaidu administrācija amatos apstiprināja septiņus Rīgas izglītības iestāžu vadītājus.

Par Rīgas Kultūru vidusskolas direktori apstiprināja Daci Lazdu. Kopš 2013.gada D. Lazda strādāja par Rīgas Kristīgās vidusskolas direktores vietnieci izglītības jomā. Ir arī jauktā kora “Kamarde” mākslinieciskā vadītāja, jo apguvusi koncertmeistares profesiju.

Par Krišjāņa Kundziņa Cīņu sporta skolas direktoru apstiprināja Gati Ratnieku. Jaunieceltais direktors ir ieguvis profesionālo grādu sporta pedagoģijā. Līdzšinēja darba pieredze ir saistīta ar dažāda mēroga sacensību organizēšanu un treneru apmācību.

Pārdaugavas bērnu un jauniešu centru “Altona” turpmāk vadīs Māra Bernandi. Amatā apstiprinātā direktore ir Rīgas Tehniskās universitātes docente. Ieguvusi zinātņu doktora grādu Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā. Darbojusies dažādos Eiropas projektos, zinātniskajos projektos un programmās.

Amatā apstiprināja arī Rīgas 152. pirmsskolas vadītāju Ingu Beļavsku, kura kopš 2009.gada ir pildījusi izglītības iestādes vadītāja vietnieka pienākumus. Latvijas Universitātē ieguvusi izglītības zinātņu bakalaura grādu pedagoģijā.

Rīgas 62. pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja amatā apstiprināja Ilzi Cilinsku, kurai līdzšinējā darba pieredze kopš 2001.gada ir saistīta ar pirmsskolas izglītības iestādi “Annele”. Ieguvusi pedagoģijas bakalaura grādu Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā.

Savukārt Rīgas 210. pirmsskolas izglītības  iestādi turpmāk vadīs Kristīne Maslova, kurai darba pieredze kopš 2011.gada ir saistīta ar pedagoģiju dažādos amatos. Ieguvusi profesionālo maģistra grādu Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā.

Par Rīgas 97. pirmsskolas izglītības iestādes vadītāju amatā apstiprināja Nadeždu Bruju, kurai līdzšinējā darba pieredze kopš 2001.gada ir saistīta ar darbu pirmsskolas izglītības iestādēs, pildot pirmsskolas skolotājas pienākumus. Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā ieguvusi pirmsskolas izglītības skolotājas maģistra grādu. 

Jaunieceltie  izglītības iestāžu vadītāji tika izvēlēti Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta rīkotā konkursa kārtībā.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Baiba Gailīte, e-pasts baiba.gailite@riga.lv. Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit