Foto

Rīgas apkaimēs vakcināciju nodrošinās īpaši pielāgoti autobusi

No piektdienas, 15. oktobra, līdz 5. novembrim izbraukuma vakcinācija pret Covid-19 norisināsies vairāk nekā 30 Rīgas apkaimēs – uz tām dosies trīs īpaši pielāgoti autobusi. Visu punktu kopējā kapacitāte būs līdz 900 vakcinācijas epizodēm dienā.

Trīs vakcīnbusi katrā no apstāšanās vietām atradīsies trīs līdz četras stundas. Izbraukuma vakcinācijas punkti sāks darbu plkst. 7.00 un 8:00 no rīta (atkarībā no konkrētas dienas) un noslēgs plkst.20.00 vakarā. Kopumā plānotas vairāk nekā 40 dažādas pieturvietas.

Speciāli aprīkoto izbraukuma vakcinācijas autobusu pieturvietas atradīsies lokācijās, kas ir pa ceļam, pieejamas un kur ir iedzīvotāju dabiskā plūsma. Piemēram, pie māju masīviem, veikaliem, pie tirgus, pie pasta nodaļas, teātra, Brīvības pieminekļa un citviet. Tas padarīs vakcināciju vēl pieejamāku arī tiem, kuriem ir pārvietošanās grūtības.

Pilns nedēļas maršruts pieejams tīmekļa vietnē www.vmnvd.gov.lv/lv/rigas-apkaimes vai zvanot uz tālruņa numuru 8989. Tāpat informācija būs izvietota daudzstāvu namu liftos un sadarbībā ar “Rīgas namu pārvaldnieku”, arī tā apsaimniekoto namu kāpņutelpās, tīmekļa vietnē riga.lv un citviet.

Piektdien, 15. oktobrī, izbraukuma vakcinācija noritēs:

  • no plkst. 7.00 līdz 11.00  stāvvietā pie “Lidl" S.Eizenšteina ielā 81;
  • no plkst. 11.00 līdz 15.00  stāvvietā pie “Maxima”,A.Saharova ielā 20A;
  • no plkst. 16.00 līdz 20.00  Berģos stāvvietā pie “Depo” Rīgas-Siguldas šosejā 6

No sestdienas, 16. oktobra, Rīgā darbu sāks lielie vakcinācijas centri – Ķīpsalas hallē, “Atta Centrā” un Rimi Olimpiskajā centrā Grostonas ielā.

Rīgas domes Komunikācijas pārvalde

Galerijas