Pieteikšanās vienotam kombinētam iestājpārbaudījumam

Pieteikšanās paredzēta uz 7. vai 10.klasi Rīgas pašvaldības vispārējās vidējās izglītības iestādēs 2020./2021.mācību gadā izglītības programmās, kurās uzņemšanai tiek rīkots vienots kombinēts iestājpārbaudījums.

Personas datu apkopošana ir nepieciešama, lai laikus sagatavotu nepieciešamo uzdevumu kopiju skaitu, kā arī sagatavotu iestājpārbaudījuma rezultātu protokolus un sadalītu pretendentus pa pārbaudījuma kārtošanas telpām.

Neskaidrību gadījumā izmantojami arī iesaistīto skolu sakaru kanāli.

Personas datu apstrādes mērķis ir pretendentu reģistrācija iestājpārbaudījumam uz 7. vai 10. klasi, materiālu sagatavošanai  un rezultātu tālākai apstrādei atbilstoši Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta noteikumiem.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Rīgas pilsētas pašvaldība (Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments), Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga LV-1010, kontaktpersonas tālrunis 67026816, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Personas datu aizsardzības speciālists Rīgas domes Datu aizsardzības un informācijas tehnoloģiju un drošības centrs, adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, elektroniskā pasta adrese: dac@riga.lv.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments apstrādās šādus personas datus: vecāka vārds, vecāka uzvārds, vecāka tālrunis, vecāka e-pasts, pretendenta vārds, pretendenta uzvārds, pretendenta dzimšanas datums, pretendenta tālrunis (neobligāti), skola, kurā šobrīd mācās, skola, kurā vēlas kārtot kombinēto iestājpārbaudījumu.

Personas datu saņēmēji ir Rīcības komisijas locekļi.

Jūsu personas dati elektroniski tiks glabāti līdz 2020. gada 31. augustam.

Jums, kā datu subjektam, ir tiesības:
Pieprasīt pārzinim piekļūt Jūsu kā datu subjekta apstrādātajiem personas datiem, lūgt neprecīzo personas datu labošanu vai dzēšanu, iesniedzot pamatojumu Jūsu lūgumam, likumā noteiktajos gadījumos lūgt Jūsu personas datu apstrādes ierobežošanu, kā arī iebilst pret datu apstrādi.

Pārbaudīt pieteikuma statusu

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit