Mobilo informatīvo stendu nodrošinājums

id nr. Nosaukums Iestāde Datums Termiņš Statuss
RD IKSD 2018/16 Mobilo informatīvo stendu nodrošinājums
Rīgas domes Izglītības
kultūras un sporta departaments
14.08.2018. 27.08.2018. Noslēdzies

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (turpmāk - Departaments) veic iepirkumu „Mobilo informatīvo stendu nodrošinājums”, identifikācijas Nr. RD IKSD 2018/16 (turpmāk - Iepirkums).
Iepirkuma priekšmets nav sadalīts daļās.
Paredzamā līgumcena līdz EUR 29 000,00  (bez PVN).
Iepirkuma norises kārtība: saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 9. pantu.
Piedāvājuma izvēles kritērijs – visām prasībām atbilstošs, saimnieciski visizdevīgākais piedāvājums – mobilu informatīvo stendu ar LED moduļu profilu apgaismojumu (lielgabarīta konstrukciju ar apgaismojumu) un infoplākšņu izgatavošanas, uzstādīšanas pilsētvidē pakalpojuma piedāvājums.
Piedāvājums jāiesniedz Departamentā, Krišjāņa Valdemāra ielā 5 līdz 2018. gada 27. augustam plkst. 10.00.
Kontaktpersonas organizatoriskos jautājumos par Iepirkuma dokumentāciju, piedāvājumu sagatavošanu un iesniegšanu - Anastasija Goļatkina, e-pasts: Anastasija.Golatkina@riga.lv; jautājumos par Tehnisko specifikāciju - Ričards Štrauhs, e-pasts: Ricards.Strauhs@riga.lv.

Pielikumi

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit