RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Datu apstrāde

Vispārīgā datu aizsardzības regula
 

2018. gada 25. maijā stājās spēkā Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (turpmāk – Vispārīgā datu aizsardzības regula).

Rīgas pilsētas pašvaldībā ir veikti nepieciešamie pasākumi, lai izpildītu Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasības, līdz ar to Jūsu personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar regulu, lai nodrošinātu Jums kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu.

Saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu pārzinis datu apstrādei ir Rīgas pilsētas pašvaldība (Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments) Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Rīga, LV-1010, tālrunis 67026816.

Personas datu aizsardzības speciālists Rīgas pilsētas pašvaldībā ir Rīgas domes Datu aizsardzības un informācijas tehnoloģiju un drošības centrs adrese Dzirciema iela 28, Rīga, LV-1007, elektroniskā pasta adrese dac@riga.lv.
 

Telefonsarunu datu apstrāde 
 

Departamentā tiek veikta informatīvā tālruņa 67026816 telefonsarunu ierakstīšana konsultāciju kvalitātes nodrošināšanas un uzlabošanas nolūkā.

Ierakstot telefona sarunu, var tikt apstrādāti šādi personas dati: vārds, uzvārds, personas kods, kontaktinformācija, deklarētā dzīvesvietas adrese, bērnu personas dati (vārds, uzvārds, personas kods, deklarētā dzīvesvietas adrese, izglītības iestāde).

Datu apstrādes mērķis ir konsultāciju sniegšana par Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un tā padotībā esošo iestāžu kompetencē esošiem jautājumiem.

Apstrādes juridiskais pamats – Fizisko personu datu apstrādes likums un Vispārīgā datu aizsardzības regula, kā arī attiecīgo jomu reglamentējošie normatīvie akti. Telefonsarunu ieraksti tiek glabāti ne ilgāk kā 2 gadus pēc datu apstrādes mērķa sasniegšanas.

Rīgas pilsētas pašvaldība nodrošina sarunu ierakstu saglabāšanu un konfidencialitāti. Telefonsarunas var tikt izsniegtas tiesībsargājošām iestādēm konkrētos gadījumos uz atsevišķa pieprasījuma pamata. Datu subjektam ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei (Datu valsts inspekcija).


RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta un pakļautības iestāžu personu datu apstrāde, organizējot personāla atlasi 


Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantā norādītā informācija par personas datu apstrādi

Pārzinis personas datu apstrādei: Rīgas pilsētas pašvaldība, reģ.Nr. 90011524360 (Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, pakļautības iestāžu vakanču sludinājumos – attiecīgā pakļautības iestāde), adrese: K. Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, tālrunis 67026816, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv
Mērķis personas datu apstrādei: darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai. 
Tiesiskais pamats personas datu apstrādei ir pārzinim tiesību aktos noteikto pienākumu izpilde: Vispārīgā datu aizsardzības regula 6.panta pirmās daļas b) apakšpunkts, Darba likums.
 

Privātuma atruna par e-pakalpojumā “Bērna reģistrācija pirmsskolu iestāžu rindā” veikto datu apstrādi
 

Personas datu apstrādes mērķis ir pirmsskolas vecuma bērnu likumisko pārstāvju pieteikumu reģistrēšana Rīgas valstspilsētas pašvaldības finansēta pirmsskolas izglītības pakalpojuma saņemšanai - plašāka informācija pielikumā. 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit