RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Datu apstrāde

 

Vispārīgā datu aizsardzības regula


2018. gada 25. maijā stājās spēkā Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (turpmāk – Vispārīgā datu aizsardzības regula).

Rīgas pilsētas pašvaldībā ir veikti nepieciešamie pasākumi, lai izpildītu Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasības, līdz ar to Jūsu personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar regulu, lai nodrošinātu Jums kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu.

Saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu pārzinis datu apstrādei ir Rīgas pilsētas pašvaldība (Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments) Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, tālrunis 67026816.

Personas datu aizsardzības speciālists Rīgas pilsētas pašvaldībā ir Rīgas domes Datu aizsardzības un informācijas tehnoloģiju un drošības centrs adrese Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, elektroniskā pasta adrese dac@riga.lv
 

Telefonsarunu datu apstrāde 
 

Departamentā tiek veikta informatīvā tālruņa 67026816 telefonsarunu ierakstīšana konsultāciju kvalitātes nodrošināšanas un uzlabošanas nolūkā.

Ierakstot telefona sarunu, var tikt apstrādāti šādi personas dati: vārds, uzvārds, personas kods, kontaktinformācija, deklarētā dzīvesvietas adrese, bērnu personas dati (vārds, uzvārds, personas kods, deklarētā dzīvesvietas adrese, izglītības iestāde).

Datu apstrādes mērķis ir konsultāciju sniegšana par Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un tā padotībā esošo iestāžu kompetencē esošiem jautājumiem.

Apstrādes juridiskais pamats – Fizisko personu datu apstrādes likums un Vispārīgā datu aizsardzības regula, kā arī attiecīgo jomu reglamentējošie normatīvie akti. Telefonsarunu ieraksti tiek glabāti ne ilgāk kā 2 gadus pēc datu apstrādes mērķa sasniegšanas.

Rīgas pilsētas pašvaldība nodrošina sarunu ierakstu saglabāšanu un konfidencialitāti. Telefonsarunas var tikt izsniegtas tiesībsargājošām iestādēm konkrētos gadījumos uz atsevišķa pieprasījuma pamata. Datu subjektam ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei (Datu valsts inspekcija).

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit