RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2022. gada 22. septembris

Svinot Eiropas valodu dienu, pirmdien, 26. septembrī, Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem Amatu ielā 4 no plkst. 12.00 notiks pasākums “Ukraiņu kultūras pēcpusdiena”.

Uzzināt vairāk
2022. gada 21. septembris

Noslēgusies pieteikšanās Mācībām pieaugušajiem 8. kārtā, kas primāri bija vērsta uz nodarbināto ar zemu izglītības līmeni iesaisti kādā no izglītības programmām. Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) kopumā saņēmusi 1788 pieteikumus mācībām, no kuriem 521 pieteikums tika saņemts no Rīgā deklarētajiem iedzīvotājiem.

Uzzināt vairāk
2022. gada 21. septembris

Kā saprast, vai grūtības koncentrēties, atcerēties nesenus notikumus un aizmāršība ir normāla parādība līdz ar novecošanos? Kā atpazīt kognitīvo traucējumu pārmaiņas senioru vecumā un saprast - tas ir normāli jeb tomēr jāvēršas pēc palīdzības pie ģimenes ārsta un citiem speciālistiem? 

Uzzināt vairāk
2022. gada 20. septembris

Svētdien, 25. septembrī, uz svētdienas ekskursiju “Pa Rīdzenes upes ceļu – muzejā un Vecrīgā” plkst. 11.00 vai 14.00 aicina Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs.

Uzzināt vairāk
2022. gada 20. septembris

Arī šogad septembrī norisinās Eiropas kultūras mantojuma dienas. Tā ir skaista Eiropas tradīcija, kurā Latvija iesaistījusies jau 28 gadus, bet Arnolds Ziemelis sadarbībā ar nodibinājumu "Tautas palīdzības fonds" - jau otro gadu.

Uzzināt vairāk
2022. gada 16. septembris

Trešdien, 21. septembrī, plkst. 14.00 Kandavas ielā 27, Rīgā, notiks paneļdiskusija “Nedzirdīgo cilvēku aktīva un efektīva iesaiste Rīgas pilsētvides organizēšanā –

Uzzināt vairāk
2022. gada 15. septembris

Lai strauji pieaugošo energoizmaksu laikā mazinātu elektroenerģijas patēriņu, Rīgas pašvaldība ieviesīs dažādus elektroenerģijas taupīšanas pasākumus, piemēram, samazinot apgaismojuma intensitāti, izslēdzot ielu apgaismojumu un fasāžu dekoratīvo apgaismojumu atsevišķās nakts stundās, kā arī nomainot ielu apgaismojuma veidu dažās Rīgas apkaimēs.

Uzzināt vairāk
2022. gada 8. septembris

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs aicina Rīgas iedzīvotājus iepazīties ar neformālās izglītības tematisko piedāvājumu 2022. gada septembrim un oktobrim. Mācības būs pieejamas tikai attālinātās nodarbībās.

Uzzināt vairāk
2022. gada 2. septembris

Līdz šī gada novembra beigām Rīgas domes Teritorijas labiekārtošanas pārvalde pilsētā atjaunos septiņus uz pašvaldības zemes esošus spēļu laukumus.

Uzzināt vairāk
2022. gada 2. septembris

Noslēgusies pieteikšanās Mācību pieaugušajiem 8. kārtā, kas primāri bija vērsta uz nodarbināto ar zemu izglītības līmeni iesaisti kādā no izglītības programmām. Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) saņēmusi vairāk nekā 1700 pieteikumus mācībām, no kuriem 45% ir no iedzīvotājiem ar zemu vai darba tirgum nepietiekamu izglītības līmeni.

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit