RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2023. gada 26. janvāris

Saistībā ar pagājušā gada novembrī pieņemto Pašvaldību likumu Rīgas domes mājas lapā riga.lv ir iespēja izteikt viedokli par domē sagatavotajiem saistošo noteikumu projektiem.

Uzzināt vairāk
2023. gada 18. janvāris

Lai iegūtu augstvērtīgu, arhitektoniski un funkcionāli pārdomātu, ilgtspējīgu Rīgas Filharmonijas nākotnes attīstības vīziju, izsludināts starptautisks metu konkurss.

Uzzināt vairāk
2023. gada 18. janvāris

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (RIIMC) aicina Rīgas iedzīvotājus iepazīties ar neformālās izglītības tematisko piedāvājumu 2023. gada janvārim un februārim. 

Uzzināt vairāk
2023. gada 17. janvāris

Svētdien, 22. janvārī, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs aicina apmeklēt ģimenes dienu “Par ziemas priekiem un rūpēm Rīgā pirms gadu desmitiem un simtiem”. Programmā plkst. 12.00 un 15.00 ekskursija „Kā rīdzinieki ziemā senāk dzīvoja”, Kolonnu zālē – radošas darbošanās iespēja bērniem kopā ar vecākiem. Ģimenes dienas programmas apmeklējums – ar muzeja ieejas biļeti.

Uzzināt vairāk
2023. gada 13. janvāris

Ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu Latvijā turpinās Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Starptautiskais pieaugušo kompetenču novērtēšanas programmas pētījums (PIAAC).

Uzzināt vairāk
2023. gada 9. janvāris

Rīgas pašvaldība informē, ka gandrīz visas latviešu valodas bezmaksas kursu grupas pirmajam pusgadam ir nokomplektētas. Šobrīd iedzīvotāji vēl var pieteikties uz vietām kursu grupās, kas mācības uzsāks rudenī.

Uzzināt vairāk
2023. gada 6. janvāris

No pirmdienas, 9. janvāra, tiks atvērta pieteikšanās Rīgas pilsētas pašvaldības projektu konkursa “Latviešu valodas apguves nodrošināšana Rīgas pilsētas iedzīvotājiem” ietvaros atbalstītajiem bezmaksas latviešu valodas kursiem.

Uzzināt vairāk
2023. gada 4. janvāris

Viens gads aizgājis, nu jau dzīvojam Jaunajā 2023. gadā. Bet gadu robežas nav striktas kā pulksteņa sitieni – tās nosaka darbi un rīcība. Te daži no tiem, kas nemanāmi no gada uz gadu turpinās, rada nepārtrauktību un ilgtspēju.

Uzzināt vairāk
2023. gada 2. janvāris

Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centrs (AIC) izsludina sabiedrības integrācijas projektu konkursu nevalstiskajām organizācijām 2023. gadam.

Uzzināt vairāk
2023. gada 2. janvāris

2023. gada 1. janvārī stājas spēkā virkne izmaiņu Rīgas pašvaldībā – veikta sabiedriskā transporta biļešu reforma, jauni nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumi, atceltas pašvaldības pirmpirkuma tiesības, atsavinot nekustamo īpašumu un mainīta ceļa zīmju saskaņošanas kārtība iekšpagalmos un uz māju ceļiem.

Uzzināt vairāk