RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Jaunumi

2023. gada 8. decembris

Tieši nedēļu pirms Ziemassvētkiem Rīgā pirmo reizi norisināsies Baltijā lielākais 3 dienu gadatirgus, kas Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā pulcēs vairāk nekā 500 tirgotāju, amatnieku, mājražotāju un uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Uzzināt vairāk
2023. gada 7. decembris

Svētdien, 10. decembrī, plkst. 12.00 un 14.00 Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs (RVKM) aicina uz ekskursijām izstādē “Katram savs krēsls. Krēsli un sēdēšana Rīgā no 13. gadsimta līdz mūsdienām”. 

Uzzināt vairāk
2023. gada 7. decembris

5. decembrī, kad pasaulē atzīmē Starptautisko brīvprātīgo dienu, uz sirsnīgu pasākumu “Rīgas brīvprātīgo godināšana 2023” Melngalvju namā pulcējās rīdzinieki un nevalstiskās organizācijas, kas veic brīvprātīgo darbu.

Uzzināt vairāk
2023. gada 5. decembris

8. decembrī Rīgas Jauno tehniķu centrā (RJTC), Bauskas ielā 88, norisināsies Ziemassvētku gaidīšanas svinības, kuru laikā apmeklētājiem būs iespēja piedalīties radošās darbnīcās un izgatavot sirsnīgas un skaistas dāvanas gan sev, gan saviem tuvākajiem radiem un draugiem.

Uzzināt vairāk
2023. gada 1. decembris

Rīga tiek posta svētkiem, – ielas un laukumus rotās gaismas virtenes, pārvēršot pilsētvidi maģiskā gaismas takā. Galvaspilsētas centrā un apkaimēs svētku noskaņu uzbur koši rotātās Ziemassvētku egles un pilsētas stendos atdzīvojušās ziemīgas ainiņas no pilsētas parkiem.

Uzzināt vairāk
2023. gada 30. novembris

Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, šajā nedēļas nogalē no 30. novembra darbu sāks Esplanādes tirdziņš, kurā ikvienu apmeklētāju priecēs arī “Trušu karaliste”, savukārt 3. decembrī 

Uzzināt vairāk
2023. gada 27. novembris

Lai radītu svētku sajūtu Ieriķu ielas 43a nama apmeklētājiem un apkaimes iedzīvotājiem, ceturtdien, 7. decembrī, NVO nams kopā ar nevalstiskajām organizācijām aicina uz Ziemassvētku ieskandināšanas pasākumu.

Uzzināt vairāk
2023. gada 20. novembris

Tradicionālā Rīgas domes balva "Gada rīdzinieks 2023" šogad piešķirta Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektoram Tālim Juhnam par izciliem sasniegumiem zinātnes attīstībā, pētniecības, inovāciju un zināšanu ekonomikas veicināšanā.

Uzzināt vairāk
2023. gada 20. novembris

Pirmdien, 20. novembrī, Rīgas mērs Vilnis Ķirsis kopā ar Rīgas 45. vidusskolas Jaunsargu vienību un “Rīgas meži” pārstāvjiem uzņēmuma Gaujas mežniecībā izraudzīja Rīgas galvenās Ziemassvētku egles.

Uzzināt vairāk
2023. gada 16. novembris

Balvas “Gada rīdzinieks” saņēmējs tradicionāli tiek nosaukts 18. novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītajā Rīgas domes svinīgajā sēdē. Šogad balva tiks pasniegta jau 15. reizi.

Uzzināt vairāk