RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība sporta organizācijai, kura īsteno profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas Rīgā

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība sporta organizācijai, kura īsteno profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas Rīgā Sports 23.02.2023. 20.03.2023. - 31.12.2023. Rezultāts

Konkursa mērķis ir piešķirt finanšu līdzekļus Rīgā darbojošām nevalstiskajām sporta organizācijām, kuras īsteno akreditētas profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas. Līdzfinansējumu piešķir treniņu procesam  un organizācijas kapacitātes stiprināšanai.

Konkursā aicina piedalīties nevalstiskas sporta organizācijas, kas savu darbību Rīgas administratīvajā teritorijā veic ne mazāk kā vienu gadu un īstenotās akreditētās profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas audzēkņu vecums nepārsniedz 25 gadus.

Līdzfinansējumu iespējams saņemt par laika posmu no 20.03.2023. līdz 31.12.2023.

Ar nolikumu un saistītiem dokumentiem iepazīties zemāk.

Pieteikumi konkursam ir iesniedzami tikai elektroniskā formātā līdz 23. februārim plkst. 12.00, noformējot tos atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem un nosūtot tos uz e-pasta adresi: iksd@riga.lv.

Lai nodrošinātu papildu informāciju konkursa dalībniekiem un atbildētu uz pretendentu jautājumiem, kas saistīti ar pieteikumu iesniegšanu, šī gada 15. februārī plkst. 11.00 attālinātā formātā TEAMS vidē tiks organizēts informatīvs seminārs. Lai pieteiktu dalību seminārā un saņemtu piekļuves saiti, aicinām līdz 14. februārim nosūtīt pretendenta organizācijas nosaukumu, kontaktpersonu, e-pasta adresi un uz e-pastu janis.porins@riga.lv.

Atbildīgais: Jānis Poriņš, tālr. 67012669, 27144229, e-pasts: janis.porins@riga.lv.

Rezultāti