Kontakti

Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010
PVN reģistrācijas numurs: LV90011524360 

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments no šā gada 13. marta līdz 2020. gada 14.aprīlim aicina apmeklētājus sev interesējošos jautājumus risināt attālināti, izmantojot pieejamos e-pakalpojumus pašvaldības pakalpojumu portālā eriga.lv, nosūtot iesniegumus uz e-pastu iksd@riga.lv vai izmantojot portālā Latvija.lv pieejamo pakalpojumu Iesniegums iestādei. Lūdzam par visiem jautājumiem zvanīt pa tālruni 67026816.

Darba laiks:
Pirmdienās   08.30 - 18.00
Otrdienās      08.30 - 17.00
Trešdienās    08.30 - 17.00
Ceturtdienās  08.30 - 17.00
Piektdienās   08.30 - 16.00 

Apmeklētāju pieņemšana notiek attālināti. Apmeklētājiem, kuriem jautājumi jārisina pie direktora p.i. Ivara Balamovska, jāzvana pa tālruni 67105397.

Departamenta darba laiki Lieldienu nedēļā
09.04.2020. - līdz plkst. 14.00;
no 10.04.2020. līdz 13.04.2020. - brīvs.

Departamenta darbinieku tālruņu meklētājs

Kopējais e-pasts: iksd@riga.lv (e-pasta sūtījuma kopējais pieļaujamais lielums ir 30 MB)
Izglītības pārvaldes e-pasta adrese: iksd.izglitiba@riga.lv
Kultūras pārvaldes e-pasta adrese: iksd.kpp@riga.lv
Sporta un jaunatnes pārvaldes e-pasta adrese: iksd.sportjaun@riga.lv
Administratīvās pārvaldes e-pasta adrese: iksd.admin@riga.lv 
Finanšu pārvaldes e-pasta adrese: iksd.finanses@riga.lv 
Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas e-pasta adrese:
 iksd.integracija@riga.lv
NVO nama e-pasta adrese: nvonams@riga.lv 

Informācija apmeklētājiem 
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un tā pārvaldes izskata un sniedz atbildes arī uz e-pastā saņemtajiem elektroniskajiem iesniegumiem, kas saskaņā ar Elektronisko dokumentu likumu nav parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot atbildi uz e-pasta adresi, no kuras saņemts iesniegums, vai iesniegumā norādīto dzīvesvietas adresi viena mēneša laikā no iesnieguma saņemšanas.

Iedzīvotāji Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam un tā pārvaldēm iesniegumu var arī nosūtīt, izmantojot: Latvijas valsts portālā Latvija.lv pieejamo pakalpojumu „E iesniegums iestādei”

     Pieņemam sūtījumus e-adresē! Kas ir e-adrese? Skatīt ŠEIT

 

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit