Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai

Nosaukums Avots Īstenošanas periods Kopējais finansējums(EUR)
Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai Eiropas Struktūrfondu, Latvijas valsts un Rīgas pašvaldības finansējums 01.05.2017. - 01.05.2022. 39812376

Projekta mērķa grupa ir vispārizglītojošo skolu skolēni no 5. līdz 12. klasei, kā arī profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi no 1. līdz 4. kursam.
Projekts veicinās ilgtspējīgas sadarbības sistēmas veidošanu starp pašvaldību, skolu, pedagogiem un vecākiem, lai laikus identificētu bērnus un jauniešus ar risku pārtraukt mācības un sniegtu viņiem personalizētu atbalstu.
Projekta laikā pedagogiem tiks sniegta iespēja profesionāli pilnveidoties un stiprināt prasmes darbam ar jauniešiem, kā arī taps metodiskie līdzekļi, veidota vienota datu bāze, kas nodrošinās regulāru informācijas apmaiņu valsts, pašvaldības un skolas līmenī par identificētajiem skolēniem un audzēkņiem ar risku pārtraukt mācības, par veiktajiem preventīvajiem pasākumiem un to rezultātiem. Projektā īstenotie pasākumi būs vērsti uz agrīnu problēmas diagnostiku un risinājumu, lai novērstu samilzušu situāciju risināšanu, kas prasītu daudz vairāk resursu un varētu būt mazāk efektīva.

PuMPuRS sniedzis atbalstu jau vairāk nekā 16 000 skolēniem visā Latvijā

Izsludina projektu konkursu “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos”

Projekts "PUMPURS" Rīgas skolās

Bērns bēg no stundām: skola var saņemt finansējumu, lai palīdzētu šiem skolēniem

Uz darbu eju biežāk nekā uz skolu

Izsludina projektu konkursu “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” 

Pirmā skolas diena ar "PuMPuRu"

PuMPuRS veicina sadarbību starp skolotājiem

Rīgas skolās plaukst „PuMPuRS”

34 Rīgas izglītības iestādes iesaistīsies projektā “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”

Rīgas pašvaldība ar 900 000 eiro līdzfinansēs projektu priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit