RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Konkurss vakantajiem Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu direktoru amatiem

Nosaukums Darba vieta Publicēšanas datums Termiņš
Konkurss vakantajiem Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu direktoru amatiem Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments 06.09.2019. 30.09.2019.

Darba pienākumi

Veikt Rīgas 31.vidusskolas direktora/es pienākumus.

Veikt Ķengaraga vidusskolas direktora/es pienākumus.

Prasības kandidātiem

- uz pretendentu neattiecas normatīvajos aktos noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu;
- izglītība atbilstoši normatīvajos aktos izglītības iestādes vadītājam noteiktajām prasībām;
- valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas zināšanas profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā;
- vismaz 3 gadu pedagoģiskā darba pieredze vispārējās izglītības jomā;
- vismaz 2 gadu pieredze izglītības vadības darbā vai vadības darbā izglītības jomā;
- iemaņas darbā ar datoru;
- zināšanas izglītības iestāžu finansēšanas jautājumos.

Piedāvājums

Rīgas 31.vidusskolas direktora amatalga EUR 1400.

Rīgas Ķengaraga vidusskolas direktora amatalga EUR 1550.

Piezīmes

Dokumentus - pieteikumu, CV, izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, valsts valodas prasmes apliecību (ja nepieciešams), vīziju par attiecīgās izglītības iestādes attīstības virzieniem, apliecinājumu, ka uz pretendentu neattiecas Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu (atrodams konkursa nolikuma pielikumā), un vēlams rekomendācijas iesniegt līdz 2019.gada 30.septembrim (ieskaitot) Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Personāla nodaļā Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 5, 259. vai 261.kab.

Konkursa nolikums pieejams interneta vietnē www.iksd.riga.lv. Tālruņi uzziņām 67026819, 67026883, 67181306.

Informējam, ka pretendentu pieteikumos iekļauto personas datu apstrādes mērķis ir pretendentu atlases nodrošināšana. Personas datu apstrādes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Pēc konkursa rezultātu paziņošanas pretendentu personas dati tiks uzglabāti 2 gadus.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit