RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Konkurss vakantajiem Rīgas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju amatiem

Nosaukums Darba vieta Publicēšanas datums Termiņš
Konkurss vakantajiem Rīgas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju amatiem Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments 06.09.2019. 09.10.2019.

Darba pienākumi

Veikt Rīgas 57. pirmsskolas izglītības iestādes vadītājs/-a pienākumus (Mazā Caunes iela 3, ar latviešu/mazākumtautību mācību valodu)

Veikt Rīgas 258. pirmsskolas izglītības iestādes vadītājs/-a pienākumus (Tīnūžu iela 1, ar latviešu/mazākumtautību mācību valodu)

Veikt Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Imanta” vadītājs/-a pienākumus (Vecumnieku iela 7, ar mazākumtautību mācību valodu)

Veikt Rīgas 247.pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” vadītājs/-a pienākumus (Vecmīlgrāvja 1.līnija 41, ar latviešu mācību valodu)

Prasības kandidātiem

- uz pretendentu neattiecas normatīvajos aktos noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu;
- izglītība atbilstoši normatīvajos aktos izglītības iestādes vadītājam noteiktajām prasībām;
- valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas zināšanas profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā;
- vismaz 3 gadu pedagoģiskā darba pieredze pirmsskolas izglītības jomā;
- vismaz 2 gadu pieredze izglītības vadības darbā vai vadības darbā izglītības jomā; par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze pirmsskolas izglītības iestādes vadības darbā;
- iemaņas darbā ar datoru;
- zināšanas izglītības iestāžu finansēšanas jautājumos.

Piedāvājums

Rīgas 57.pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja amatalga EUR 1175.

Rīgas 258.pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja amatalga EUR 1275.

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Imanta” vadītāja amatalga EUR 1125.

Rīgas 247.pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” vadītāja amatalga EUR 1175.

Piezīmes

Dokumentus - pieteikumu, CV, izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, valsts valodas prasmes apliecību (ja nepieciešams), vīziju par attiecīgās izglītības iestādes attīstības virzieniem, apliecinājumu, ka uz pretendentu neattiecas Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu (atrodams konkursa nolikuma pielikumā), un vēlams rekomendācijas iesniegt līdz 2019.gada 30.septembrim (ieskaitot) Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Personāla nodaļā Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 5, 259. vai 261.kab.

Konkursa nolikums pieejams interneta vietnē www.iksd.riga.lv. Tālruņi uzziņām 67026819, 67026806, 67026818.

Informējam, ka pretendentu pieteikumos iekļauto personas datu apstrādes mērķis ir pretendentu atlases nodrošināšana. Personas datu apstrādes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Pēc konkursa rezultātu paziņošanas pretendentu personas dati tiks uzglabāti 2 gadus.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit