Ar skolēnu apbalvošanu NVO namā noslēdzas projekts “Atbildīgi par rītdienu”

Ar skolēnu apbalvošanu NVO namā noslēdzas projekts “Atbildīgi par rītdienu”

13. decembrī, noslēdzot projektu “Atbildīgi par rītdienu”, Rīgā, NVO namā svinīgā pasākumā tika sveikti un apbalvoti bērni un jaunieši, kuri aktīvi iesaistījās projekta aktivitātēs. Projekts bija veltīts tam, lai jauniešu un bērnu vidū akcentētu Latvijas dabas un vides vērtības, rosinātu domāt “zaļi’ un ikdienā atbildīgi izmantot dabas resursus.

Projektā iesaistījās jaunieši no 5 Latvijas skolām - Saldus vidusskolas, Rēzeknes 2. vidusskolas, Ezeres pamatskolas, Mazsalacas vidusskolas, Rīgas 33. vidusskolas, kā arī citi jaunieši un interesenti.

Pasākumā laikā jaunieši ar interesi noklausījās Latvijas Televīzijas žurnālistes un redaktores Evas Johansones stāstu par Baltijas jūras ekoloģiju. Katras skolas pārstāvji prezentēja un iepazīstināja ar projekta laikā paveikto - gan praktiski izveidotajām lietām, gan interesantākajiem pasākumiem, gan vērtīgām atziņām. Noslēgumā dalībnieki saņēma atzinības un pārsteiguma dāvanas par aktīvu un radošu dalību projekta aktivitātēs,  konkursā “Es, vide, klimats memēs” un bateriju vākšanās konkursā.

Projektu “Atbildīgi par rītdienu” 2019. gada rudenī ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu īstenoja biedrība “Sadarbības platforma”. 

Galerijas