Foto

Aicinām pieteikties tiešsaistes semināram “Pieaugušo izglītības aktualitātes. Medijpratība mūsdienu pasaulē”

11. oktobrī Erasmus+ projekts “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” rīkos tiešsaistes semināru “Pieaugušo izglītības aktualitātes. Medijpratība mūsdienu pasaulē”, kas tiek organizēts kā pirmā 2022. gada EPALE Pieaugušo izglītības dienu pasākumu virknes aktivitāte. Seminārā aicināti piedalīties pašvaldību pieaugušo izglītības koordinatori, pieaugušo izglītības nodrošinātāji Latvijā un citi interesenti.

Seminārs norisināsies tiešsaistes platformā Zoom no plkst. 10.00 līdz 13.00, un tā laikā dalībnieki iepazīsies ar pieaugušo izglītības politikas aktualitātēm, par kurām pastāstīs Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji. Tāpat seminārā varēs uzzināt par Valsts Izglītības attīstības aģentūras projekta “Mācības pieaugušajiem” pieredzi, izglītības kvalitātes jautājumiem, kā arī Erasmus+ projekta “Nacionālie koordinatori Eiropas programmas īstenošanai pieaugušo izglītībā” aktualitātēm.

Atsevišķa uzmanība tiks veltīta tik ļoti aktuālajai medijpratības tēmai – dalībnieki varēs iepazīties ar IREX Baltijas Medijpratības programmu Veryverified un uzzināt par Latvijas Nacionālās bibliotēkas medijpratības resursiem, savukārt Erasmus+ projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” vadītāja Sanda Roze pastāstīs par to, kā aizsniegt grūti sasniedzamo auditoriju.

Dalība seminārā ir bez maksas, taču tam ir jāpiereģistrējas līdz 9. oktobrim (ieskaitot). Semināru varēs noskatīties arī ierakstā, tāpēc aicinām reģistrēties arī tos, kas nevar piedalīties konkrētajā dienā un laikā. Plašāka informācija par semināru un reģistrāciju šeit.

Ar šo semināru tiek atklātas ikgadējās EPALE Latvija Pieaugušo izglītības dienas, kurās notiks EPALE Kopienas konference, Latvijas Nacionālā aktivitāte – EPALE akadēmijas seminārs "Mācīšanās kopienu pilveides iespējas formālajā, neformālajā un ikdienējā izglītībā", bet novembra sākumā - vebinārs "Organizācija, kas mācās". Sekojiet informācijai mūsu platformā!

Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekts “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” nodrošina EPALE darbību latviešu valodā, veicinot nacionālā satura veidošanu, nodrošinot diskusiju un pieredzes apmaiņas vidi Latvijas pieaugušo izglītības profesionāļiem kā valsts mērogā, tā arī starptautiski.

Informāciju sagatavoja: Agnese Zarāne, IZM Erasmus+ projekta "EPALE Nacionālais atbalsta dienests” komunikācijas un satura eksperte, e-pasts: agnese.zarane@izm.gov.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit