RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Atcelti Rīgas pašvaldības rīkotie pasākumi, slēgtas izglītības, kultūras un sporta iestādes

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments no šā gada 13. marta līdz 2020. gada 12. maijam aicina apmeklētājus sev interesējošos jautājumus risināt attālināti, izmantojot pieejamos e-pakalpojumus pašvaldības pakalpojumu portālā eriga.lv, nosūtot iesniegumus uz e-pastu iksd@riga.lv vai izmantojot portālā Latvija.lv pieejamo pakalpojumu Iesniegums iestādei.

Skolēni, skolēnu un bērnudārza audzēkņu vecāki informāciju par mācību procesa organizēšanu laika posmā no 13. marta līdz 12. maijam, kad valstī noteikta ārkārtējā situācija, saņems no izglītības iestādes. 

 • Atcelti Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un padotības iestāžu organizētie vai līdzfinansētie izglītības, kultūras un sporta pasākumi bērniem un jauniešiem, tai skaitā nometnes, sacensības, turnīri, konkursi un koncerti.
   
 • Atcelti Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un padotības iestāžu organizētie kultūras pasākumi, tai skaitā koncerti, festivāli un Rīgas domes līdzfinansēto amatiermākslas kolektīvu nodarbības.
   
 • Pārtraukta klātienes pakalpojumu sniegšana Rīgas pilsētas pašvaldības kultūras iestādēs (bibliotēkās, muzejos, koncertzālēs, izstāžu zālēs, kultūras centros).
   
 • Atcelti Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un padotības iestāžu līdzfinansētie sporta pasākumi.
   
 • Slēgtas Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta padotībā esošās izglītības iestāžu sporta bāzes, tai skaitā āra sporta laukumi un peldbaseini, kā arī Rīgas Nacionālā sporta manēža.
   
 • Pārtraukta klātienes pakalpojumu sniegšana Rīgas jauniešu centrā “Kaņieris”, NVO namā un atcelti Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta organizētie pasākumi sabiedrības integrācijas jomā.
   
 • Pārtraukta Rīgas pašvaldības pedagoģiski medicīniskās komisijas un Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra klātienes pakalpojumu sniegšana.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit