Bezmaksas apmācības "Vecāku kompetenču stiprināšana bērnu un pusaudžu audzināšanai"

Rīgas domes Labklājības departaments aicina Rīgas skolēnu vecākus pieteikties uz bezmaksas apmācībām "Vecāku kompetenču stiprināšana bērnu un pusaudžu audzināšanai". Ja vēlaties uzlabot bērnu audzināšanas prasmes, labāk izprast sevi un savu bērnu, spēt viņu atbalstīt grūtās situācijās, kā arī justies pārliecinātāki mammas vai tēta lomā, šis nodarbību cikls ir domāts tieši JUMS!

Apmācību norises vieta: Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija, Senču iela 4, Rīga.  

Apmācību norises laiks:

  • grupa pirmdienu vakaros - no pl.17. 30. līdz 20.30., sākot no 14.oktobra  (izņemot 21.oktobri) līdz 9.decembrim (18.novembra nodarbība notiks piektdienā, 15.novembrī), kopā astoņas nodarbības;
  • ​grupa sestdienās - no pl.10.00. līdz 16.00 – 2., 9., 23. un 30.novembrī.

Nodarbībās aplūkosim un praktiski vingrināsim šādas tēmas: efektīvas saskarsmes un konfliktu risināšanas prasmes, pozitīvas bērna disciplinēšanas metodes, vecāka loma, savu iekšējo resursu apzināšana un stiprināšana. Nodarbībās pasniegtās teorētiskās zināšanas tiks nostiprinātas ar praktiskiem vingrinājumiem un mājas darbiem.

Iepriekšējo grupu dalībnieki pēc apmācībām atzīst:
“Šīs zināšanas ir reāli mainījušas un uzlabojušas komunikāciju manā ģimenē”
“Šīs apmācības palīdz saprast, ar kādām grūtībām saskaras arī vecāki, un kā tās risina, iegūt atbildes un praktiskas zināšanas”.

Apmācības vadīs: psiholoģe Dace Beināre

Apmācības finansē: Rīgas domes Labklājības departaments

Pieteikumus dalībai apmācībās sūtīt uz e-pastu: iveta.gravite@riga.lv (norādot savu tālruņa numuru, apmācību dienu un bērna vecumu).

Pieteikties var vecāki, kuru deklarētā dzīves vieta ir Rīga un kuri ir gatavi veltīt laiku tam, lai kļūtu par vēl labākiem vecākiem!

Aicinām pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

  • Paldies, vecākiem par milzīgo aktivitāti  -   divu stundu laikā abas grupas tika nokomplektētas. Tie vecāki, kuri netika šajās grupās tiks aicināti uz semināru nākamā gada pavasarī.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit