NVO namā skatāma fotogrāfiju izstāde “Ziemas saulītes stariņi”

NVO nama (Ieriķu iela 43a, Rīga) 1. un 2.stāva gaiteņos līdz 7. decembrim ir skatāma fotogrāfiju izstāde, kam dots nosaukums “Ziemas saulītes stariņi”. Izstādē apskatāmas fotogrāfijas, kurās iemūžināti bērni un jaunieši ukraiņu tautastērpos, ar ukraiņiem raksturīgām rotām un simboliem.

Izstāde tapusi ar “Latvijas Ukraiņu biedrības” gādību, autores – Valērija Markoviča un Viktorija Artemjeva. Izstādes autori atklāj: “Kad klusais, miglainais veļu laiks aizvadīts, ir laiks krāšņiem, sirdssiltiem svētkiem, lai sauktu atpakaļ sauli. Lai nāk gaisma, lai viss mirdz! Lai ikvienu sirdi sasilda fotogrāfijas, kurās kā mazie saulītes stariņi iemirdzas ukraiņu bērnu un jauniešu studiju dalībnieki no Jēkabpils, Mežāres, Rīgas, Madonas, Jūrmalas, Vangažiem un Līvāniem.”

Ieeja izstādē ir brīva. Laipni aicinām visus interesentus apmeklēt foto izstādi!

NVO nams apmeklētājiem ir atvērts darba dienās no plkst. 9.00 līdz 21.00 un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 20.00. 

Informāciju sagatavoja: Zinta Gugane, Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centra Apkaimju attīstības un sabiedrības integrācijas pārvaldes Sabiedrības integrācijas un līdzdalības nodaļas NVO atbalsta sektora projektu vadītāja. E-pasts: zinta.gugane@riga.lv,