Rīdziniekiem ir iespēja pieteikties attālinātām mācībām profesionālās kompetences pilnveides projektā

No 30. jūnija līdz 15. jūlijam rīdziniekiem ir iespēja pieteikties attālinātām mācībām Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzfinansētā pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”.

No jūnija šajā projektā ir ieviestas vairākas jaunas iespējas. Viena no tām attiecas uz attālinātajām mācībām, kur izglītības programmu piedāvājums tiek paplašināts ar iespēju izvēlēties kādu no interesējošām tālākizglītības programmām arī studiju moduļa vai studiju kursa apguvei augstskolā vai koledžā. Ja līdz šim projektā piedalīties bija iespēja tikai vienu reizi, tad šobrīd vēl viena no jaunieviestajām izmaiņām paredz, ka turpmāk to varēs darīt divas reizes, ja mācības nav pārtrauktas. Atkārtoti pieteikties un iesaistīties mācībās varēs ne ātrāk kā sešus mēnešus pēc dalības pārtraukšanas dienas. Ar visām projektā piedāvātajām jaunajām iespējām var iepazīties tīmekļa vietnē www.macibaspieaugusajiem.lv. No 30. jūnija šajā mājas lapā būs iespēja iepazīties arī ar attālināto mācību programmu piedāvājumu.

Arī attālināto mācību kārtā varēs pieteikties iedzīvotāji no 25 gadu vecuma - strādājoši un pašnodarbināti, tai skaitā jaunie vecāki, kas atrodas darba attiecībās un ir bērna kopšanas atvaļinājumā.

Rīdzinieki jautājumu gadījumā var sazināties pa tālruni 67105579 vai rakstīt uz e-pastu: sandra.cirule@riga.lv

Attālināto mācību kārta ieviesta, lai mazinātu Covid-19 vīrusa izraisītās krīzes negatīvo ietekmi un tajā viss mācību process notiks tikai attālināti. Šī kārta notiks papildus jau iepriekš plānotajai piektajai mācību kārtai, kas plānota augustā.

Projektu “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” finansē Eiropas Sociālais fonds un Latvijas valsts. Šī gada jūnijā pieņemtās izmaiņas projekta noteikumos nosaka, ka mācību izmaksas tagad 95% apmērā sedz ES fondi un valsts, bet 5% ir strādājošā līdzmaksājums, kuru var segt arī darba devējs. Mācības bez maksas ir strādājošajiem ar maznodrošinātās vai trūcīgās personas statusu.

Aktuālā informācija par projektu tīmekļa vietnē www.macibaspieaugusajiem.lv

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob.: 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit