Foto

Skolas aicina pieteikt pretendentus Rīgas pašvaldības balvai „Zelta pildspalva” un „Zelta stipendija”

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina skolas pieteikt pretendentus Rīgas pašvaldības balvai „Zelta pildspalva” un „Zelta stipendija”. 

Lai izteiktu atzinību un apbalvotu Rīgas pašvaldības skolu pedagogus par ieguldījumu skolēnu mācību un audzināšanas darbā, kā arī, lai motivētu skolotājus darba kvalitātes paaugstināšanai, Rīgas pašvaldība balvas ieguvējiem piešķir „Zelta pildspalvas” un naudas balvas. 

Savukārt Rīgas pašvaldības „Zelta stipendiju” piešķir ar mērķi atbalstīt pašus labākos izglītības iestāžu absolventus, tādējādi rosināt viņus intensīvam studiju darbam. Katram „Zelta stipendijas” ieguvējam tiek piešķirti 1138,30 euro par izcilām zināšanām un augstiem sasniegumiem valsts un starptautiskās mācību priekšmetu olimpiādēs, skolēnu zinātniski pētnieciskajā darbībā, sporta sacensībās, konkursos u.c.  

Vēršam Jūsu uzmanību, ka Rīgas domes 2012. gada 17. augusta iekšējos noteikumos Nr.17 ,,Rīgas pilsētas Zelta fonda stipendijas piešķiršanas kārtība” ir veikti grozījumi, iekļaujot regulējumu par starptautiskās testēšanas institūcijas izdotu dokumentu par nokārtotu pārbaudījumu, kas aizstāj centralizēto eksāmenu svešvalodā.  

Pieteikumus pretendentiem līdz 2018. gada 1. septembrim iesniegt  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā, K. Valdemāra ielā 5. 

Saistošie dokumenti:

 Nolikums "Balvas „Zelta pildspalva” piešķiršanas kārtība"

 Iekšējie noteikumi "Rīgas pilsētas Zelta fonda stipendijas piešķiršanas kārtība"  

 Pretendenta pieteikums Rīgas pilsētas Zelta fonda stipendijai 

Papildinformācija: Zane Doniņa - RD IKSD Izglītības pārvaldes Vispārējās izglītības skolu nodaļas galvenā speciāliste, tālr.: 67181395; mob.: 29223971.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit