Foto

“Ziemeļrīgas kultūras apvienības” direktores amatā apstiprina Lieni Kubiļus

Trešdien, 8. septembrī, Rīgas domes sēdē deputāti apstiprināja Lieni Kubiļus pašvaldības kultūras iestādes “Ziemeļrīgas kultūras apvienība” direktores amatā.

Kopš 2017. gada Kubiļus bijusi VEF Kultūras pils vadītāja, bet iepriekš, no 2010. gada, vadījusi Kultūras pili “Zemeļblāzma”, kā arī bijusi dažādu kultūras projektu vadītāja.

Kubiļus ieguvusi augstāko profesionālo izglītību Ārējo sakaru struktūrvienības vadītāja programmā Latvijas Universitātē, kā arī maģistra grādu latviešu filoloģijā. Viņa izvēlēta konkursa ceļā. Kopumā uz šo amatu bija pieteikušies divi pretendenti.

Jau ziņots, ka šā gada augustā galvaspilsētā darbu sāka jaunizveidotā pašvaldības kultūras iestāde “Ziemeļrīgas kultūras apvienība”, kur apvienotas trīs kultūrvietas: VEF Kultūras pils, Mežaparka Lielā estrāde un Kultūras pils “Ziemeļblāzma”. Apvienība darbojas kā efektīvs, vienots ekonomiskās darbības, apsaimniekošanas un satura koncepts Rīgas Ziemeļu administratīvajā daļā, palielinot kultūras pasākumu daudzveidību un pieejamību pilsētā.

Sveicam un vēlam produktīvu darbu!