Foto

Kustamas mantas atsavināšana

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments organizē Rīgas valstpilsētas pašvaldībai piederošās kustamās mantas – Pasaules čempionāta hokejā divu veida 15 karogu atsavināšanu - pārdošanu par brīvu cenu.

Pieteikumi par kustamās mantas pirkšanu, kas aizpildīti atbilstoši paraugam (skatīt pielikumā "Pieteikuma paraugs") nosūtāmi no 25.01.2022. plkst.8.30 līdz 03.02.2022. plkst.15.00 Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamentam

  • pa pastu uz adresi: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīgā, LV – 1050;
  • vai elektroniski (atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu) uz elektroniskā pasta adresi: iksd@riga.lv.

1.  Vertikālais karogs ar IIHF Pasaules čempionāta hokejā simboliku (9 gb.), izmērs - 0,75 x 2,75 m, brīvā cena – 13,73 EUR/gab. (neieskaitot pievienotās vērtības nodokli). Pircējam pārdošanas brīdī cenai tiek piemērots pievienotās vērtības nodoklis normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā. Maksāšanas līdzeklis – euro.

2.   Karogs ar IIHF Pasaules čempionāta hokejā čempionāta dizainu/simboliku ar stiprinājumiem (karabīnēm) uzvilkšanai karogkonstrukcijās (9 gb.), izmērs 2,0 x 1,0 m, brīvā  cena – 13,31 EUR/gab. (neieskaitot pievienotās vērtības nodokli). Pircējam pārdošanas brīdī cenai tiek piemērots pievienotās vērtības nodoklis normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā. Maksāšanas līdzeklis – euro.

3. Karogs ar IIHF Pasaules čempionāta hokejā čempionāta dizainu/simboliku ar stiprinājumiem (karabīnēm) uzvilkšanai karogkonstrukcijās, talismans Ezis “SPIKY”(7 gb.), izmērs 2,0 x 1,0 m, brīvā  cena – 13,31 EUR/gab. (neieskaitot pievienotās vērtības nodokli). Pircējam pārdošanas brīdī cenai tiek piemērots pievienotās vērtības nodoklis normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā. Maksāšanas līdzeklis – euro.

Iesniegto pieteikumu atvēršanas sanāksme notiks: 04.02.2022. plkst.16.00 Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamentā Krišjāņa Valdemāra ielā 5, Rīgā, LV-1050).

Ja noteiktajā termiņā kustamās mantas pirkšanai par brīvu cenu ir reģistrēts viens pretendents, atsavināšanas komisija pieņem lēmumu par pretendenta atzīšanu par kustamās mantas pircēju un nosūta pretendentam rēķinu par mantas pirkuma maksu, kas jāsamaksā vienas nedēļas laikā no pieteikumu atvēršanas dienas.

Pēc samaksas saņemšanas Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta norēķinu kontā starp Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu un pircēju tiek parakstīts kustamās mantas pirkuma līgums.

Ja noteiktajā termiņā kustamās mantas pirkšanai par brīvu cenu ir reģistrēti vairāki pretendenti, kuri vēlas iegādāties vienu un to pašu šajā paziņojumā norādīto kustamo mantu, atsavināšanas komisija nosūta pretendentiem uzaicinājumu piedalīties kustamās mantas izsolē 10.02.2022. plkst.10.00, uzaicinājumam pievienojot izsoles noteikumus.

Mantu var apskatīt darbdienās Krišjāņa Valdemāra ielā 5, Rīgā, iepriekš piesakoties pa tālruni 29429742.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit