RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Pedagogu supervīziju organizēšana un īstenošana Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta vajadzībām

id nr. Nosaukums Iestāde Datums Termiņš Statuss
RD IKSD 2021/14 Pedagogu supervīziju organizēšana un īstenošana Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta vajadzībām
Rīgas domes Izglītības
kultūras un sporta departaments
28.07.2021. 13.08.2021. Noslēdzies

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kā centralizēta iepirkumu institūcija veic iepirkumu “Pedagogu supervīziju organizēšana un īstenošana Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta vajadzībām”  (identifikācijas Nr. RD IKSD 2021/14).


Piedāvājumu var iesniegt tikai elektroniski līdz 2021. gada 13. augustam plkst. 10.00 www.eis.gov.lv sistēmā.


Lūdzam pretendentus savlaicīgi reģistrēties un iesniegt piedāvājumus Valsts reģionālās attīstības aģentūras pārziņā esošajā valsts informācijas sistēmas e-konkursu apakšsistēmā tīmekļvietnē www.eis.gov.lv saskaņā ar Ministru kabineta 28.02.2017. noteikumiem Nr. 108 “Publisko elektronisko iepirkumu noteikumi”. Ārpus E-iepirkumu sistēmas vai pēc nolikumā noteiktā piedāvājumu iesniegšanas termiņa beigām iesniegtie piedāvājumi tiks atzīti par neatbilstošiem nolikuma prasībām un tiks noraidīti.


Iepirkums tiek veikts saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 10.panta pirmo daļu par Publisko iepirkumu likuma 2.pielikuma 2.punktā minētajiem pakalpojumiem “Administratīvie, sociālie, izglītības, veselības aprūpes un kultūras pakalpojumi”, iepirkuma priekšmets (CPV kods 80570000-0 Personāla attīstības mācību pakalpojumi)  sadalīts četrpadsmit daļās, Iepirkuma rezultātā iepirkuma līgumu (turpmāk - Līgums) slēgs katra Iestāde (iepirkuma līguma projekta saturā - Pasūtītājs), par Iepirkuma 12., 13. un 14.daļas pakalpojumiem (supervīzijas Iestāžu vadībai) Līgumu slēgs Departaments.


Iepirkuma priekšmeta izpildes termiņš: Izpildītājs Pakalpojumu sniedz no Līguma spēkā stāšanās dienas līdz 30.11.2021.


Iepirkuma kontaktpersona Kristīne Graudumniece, tālrunis 67026892, e-pasts kristine.graudumniece@riga.lv.

Pielikumos  - Nolikums un tā pielikumi
 

Pielikumi

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit