RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Autopārvadājumu pakalpojumi

id nr. Nosaukums Iestāde Datums Termiņš Statuss
RD IKSD 2018/17 Autopārvadājumu pakalpojumi
Rīgas domes Izglītības
kultūras un sporta departaments
14.10.2018. 20.11.2018. Noslēdzies

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (turpmāk - Departaments), veic iepirkumu "Autopārvadājumu pakalpojumi Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un padotībā esošo iestāžu vajadzībām", identifikācijas Nr. RD IKSD 2018/17 (turpmāk - Iepirkums).

Iepirkuma priekšmets nav sadalīts daļās.

Paredzamā kopējā līgumcena -340 000,00 euro.

Iepirkuma norises kārtība- Atklāts konkurss (PIL 8.panta pirmās daļas 1.punkts). 

Piedāvājums jāiesniedz elektroniski www.eis.gov.lv sistēmā līdz 2018. gada 20. novembrim plkst. 10:00.​ 

Konkursa rezultātā tiks slēgta vispārīgā vienošanās par pasažieru neregulāro autopārvadājumu pakalpojumiem, lai nodrošinātu Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS 3713)  un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta padotībā esošo iestāžu vajadzības. 

Iepirkuma dokumenti pieejami sistēmā sadaļā "E-konkursi" pie attiecīgā atklātā konkursa dokumentiem  https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Procurement/Edit/13968   

Iepirkuma kontaktpersonas organizatoriskajos jautājumos – Inese Cipruse, e-pasts: inese.cipruse@riga.lv, tālr. 67181652, Inese.Liepa, e-pasts: inese.liepa@riga.lv, tālr. 67026870

 

1.jautājums, kas uzdots 15.11.2018.- Kas jānorāda pie finanšu piedāvājuma prasībām Elektroniskajā iepirkuma  sistēmā (turpmāk – EIS)?

Atbilde – Tā kā EIS sistēmā ir obligāti aizpildāms lauks - finanšu piedāvājuma prasības, taču Nolikumā nav noteiktas prasības iesniegt finanšu piedāvājumu, ieinteresētais piegādātājs šajā laukā var norādīt jebkuru vērtību. Komisija par pretendentiem, kuriem būs piešķiramas vispārīgās vienošanās slēgšanas tiesības, izvēlēsies visus pretendentus, kuri atbildīs Nolikuma noteiktajām prasībām un norādītā cena EIS vērtējot piedāvājumu netiks ņemta vērā.

 

 

 

 


 

Pielikumi

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit