RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Rīgas vasaras kultūras programmas projektu finansēšanas konkurss

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Rīgas vasaras kultūras programmas projektu finansēšanas konkurss Kultūra 20.04.2021. 21.06.2021. - 31.08.2021. Rezultāts

No 21. jūnija līdz 31. augustam Rīgā pirmo reizi norisināsies Rīgas vasaras kultūras programma ar norisēm un pārsteiguma performancēm vairāk nekā 30 apkaimēs. Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina radošo industriju pārstāvjus piedalīties programmas veidošanā, iesniedzot projektu pieteikumus līdz 20. aprīļa plkst. 17.00.

Vasaras kultūras programma izstrādāta, ņemot vērā nepieciešamību pārskatīt ierastos sezonas kultūras pasākumu formātus. Finansēšanas konkurss izsludināts ar mērķi atbalstīt radošo nozari, kura krīzes apstākļos ir smagi cietusi, kā arī nodrošināt Rīgas kultūras programmas nepārtrauktību un veicināt iedzīvotāju optimismu, mazināt sagurumu, ko radījusi ieilgusī krīze.

“Šis ir bijis sarežģīts un grūts gads mums visiem, kas atstājis arī milzīgu iespaidu uz cilvēku pašsajūtu, tādēļ ar vasaras kultūras programmu vēlamies iedzīvināt pilsētas publisko ārtelpu un mudināt iedzīvotājus rast prieku, pieredzot Rīgas kultūras organizāciju daudzveidību un talantus drošos apstākļos”, uzsver Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Māris Krastiņš.

Lai mazinātu pulcēšanās riskus, programma tiks organizēta kā virkne netradicionālu kultūras aktivitāšu ar iepriekš neizziņotiem jeb pop-up pasākumiem, noformējumu pilsētas skvēros un parkos, izstādēm un norisēm tukšajos skatlogos, koncertiem negaidītās vietās, līdzdalības akcijām, kā arī citu formātu pasākumiem.

Rīgas vasaras kultūras programmas finansēšanas konkursā aicināti piedalīties radošo industriju pārstāvji – uzņēmumi, nevalstiskās organizācijas un producenti – ar prioritāti laikmetīgās kultūras piedāvājumam un sadarbības projektiem starp nevalstisko sektoru un valsts vai pašvaldības iestādēm. Pretendenti var iesniegt ne vairāk kā trīs projektu pieteikumus uz vienu vai vairākām norises vietām. Viena projekta īstenošanai tiks piešķirts finansējums līdz 15 000 EUR. Konkursā pieejamais kopējais finansējums ir 400 000 EUR apmērā.

Lūdzam iepazīties ar konkursa nolikumu un saistītiem dokumentiem!  

Lai palīdzētu interesentiem sagatavot projekta pieteikumus un iepazīstinātu ar nolikumu, prioritātēm un prasībām, 2021. gada 9. aprīlī plkst. 13.00 RD IKSD Facebook vietnē norisināsies informatīva tikšanās, kurā ikvienam būs iespēja uzdot jautājumus.

Tālrunis informācijai: 67037660.

Rezultāti