RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Ēdināšanas pakalpojumi Rīgas 7.pamatskolā

id nr. Nosaukums Iestāde Datums Termiņš Statuss
RD IKSD 2019/30 Ēdināšanas pakalpojumi Rīgas 7.pamatskolā
Rīgas domes Izglītības
kultūras un sporta departaments
15.10.2019. 23.10.2019. Noslēdzies

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta iepirkums “Ēdināšanas pakalpojumi Rīgas 7.pamatskolā”  (identifikācijas Nr.RD IKSD 2019/30) 23.10.2019. izbeigts bez rezultāta, jo līdz noteiktajam piedāvājumu iesniegšanas termiņam – 2019.gada 23.oktorim plkst. 10:00, E-iepirkumu sistēmā netieka iesneigts neviens piedāvājums.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments veic iepirkumu “Ēdināšanas pakalpojumi Rīgas 7.pamatskolā”  (identifikācijas Nr.RD IKSD 2019/30).
Piedāvājumu var iesniegt tikai elektroniski līdz 23.10.2019. plkst. 10:00, www.eis.gov.lv sistēmā.
Iepirkums tiek veikts atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 10.panta pirmajai daļai, iepirkuma rezultātā skola slēgs līgumu par PIL 2.pielikuma 7.punktā minētajiem skolas ēdināšanas pakalpojumiem (CPV kods 55524000-9).
Paredzamā līgumcena (kopējā summa par ēdināšanas pakalpojumiem vienam gadam) ir EUR 39277.92; paredzamā līgumcena pieciem gadiem (kopējā summa par ēdināšanas pakalpojumiem vienam gadam, kas reizināta ar pieci) ir EUR 196389.60.
Ēdināšanas pakalpojumu līgums tiks slēgts uz vienu gadu no līguma spēkā stāšanās ar skolas kā pasūtītāja tiesībām pagarināt tā darbību uz termiņu, kurš kopumā visā līguma darbības laikā nepārsniedz piecu gadu periodu.
Iepirkuma kontaktpersona Kristīne Graudumniece, tālrunis 67026892, e-pasts kristine.graudumniece@riga.lv.
Lūdzam pretendentus savlaicīgi reģistrēties un iesniegt piedāvājumus Valsts reģionālās attīstības aģentūras pārziņā esošajā valsts informācijas sistēmas e-konkursu apakšsistēmā tīmekļvietnē www.eis.gov.lv saskaņā ar Ministru kabineta 28.02.2017. noteikumiem Nr. 108 “Publisko elektronisko iepirkumu noteikumi”. Ārpus E-iepirkumu sistēmas vai pēc nolikumā noteiktā piedāvājumu iesniegšanas termiņa beigām iesniegtie piedāvājumi tiks atzīti par neatbilstošiem nolikuma prasībām un tiks noraidīti.
 

Pielikumi

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit