RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Iespiešanas un saistītie pakalpojumi Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta vajadzībām

id nr. Nosaukums Iestāde Datums Termiņš Statuss
RD IKSD 2020/13 Iespiešanas un saistītie pakalpojumi Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta vajadzībām
Rīgas domes Izglītības
kultūras un sporta departaments
22.07.2020. 26.08.2020. Noslēdzies

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (turpmāk - Departaments) veic iepirkumu “Iespiešanas un saistīto pakalpojumu nodrošināšana Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta vajadzībām” identifikācijas Nr. RD IKSD 2020/13 (turpmāk - Iepirkums).
Iepirkuma priekšmets nav sadalīts daļās.
Paredzamā līgumcena līdz EUR 300 000,00  (bez PVN).
Iepirkuma norises kārtība: saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 8. panta pirmā daļa.
Piedāvājuma izvēles kritērijs – Konkursa rezultātā tiek slēgta Vispārīgā vienošanās par iespiešanas un saistīto pakalpojumu nodrošināšanu Departamenta vajadzībām ar visiem dalībniekiem, kuri atbilst Konkursa dokumentos noteiktajām prasībām.
Piedāvājums jāiesniedz Elektronisko iepirkumu sistēmā līdz 2020. gada 26. augustā plkst. 10.00.
Kontaktpersonas organizatoriskos jautājumos par Iepirkuma dokumentāciju, piedāvājumu sagatavošanu un iesniegšanu – Inese Liepa, e-pasts: Inese.Liepa@riga.lv; Alīna Gromova, e-pasts: Alina.Gromova@riga.lv

Iepirkuma dokumenti ir pieejami pircēja profilā: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Procurement/Edit/39511

Pielikumi

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit