Iespieddarbu pakalpojumu nodrošināšana Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta vajadzībām

id nr. Nosaukums Iestāde Datums Termiņš Statuss
RD IKSD 2019/20 Iespieddarbu pakalpojumu nodrošināšana Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta vajadzībām
Rīgas domes Izglītības
kultūras un sporta departaments
10.06.2019. 21.06.2019. Noslēdzies

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (turpmāk - Departaments) veic iepirkumu “Iespieddarbu pakalpojumu nodrošināšana Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta vajadzībām” identifikācijas Nr. RD IKSD 2019/20 (turpmāk - Iepirkums).
Iepirkuma priekšmets ir sadalīts 2 daļās.
Paredzamā līgumcena līdz EUR 39 000,00  (bez PVN).
Iepirkuma norises kārtība: saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 9. pantu.
Piedāvājuma izvēles kritērijs – Līguma slēgšanas tiesības katrā iepirkuma priekšmeta daļā atsevišķi tiek piešķirtas pretendentam, kurš ir iesniedzis Iepirkumam prasībām un Tehniskai specifikācijai atbilstošu saimnieciski visizdevīgāko piedāvājumu (ar kritēriju “viszemākā cena” saskaņā ar PIL 51. panta ceturto daļu ) un uz kuru neattiecas izslēgšanas nosacījumi.
Piedāvājums jāiesniedz Departamentā, Krišjāņa Valdemāra ielā 5, līdz 2019. gada 21. jūnija plkst. 10.00.
Kontaktpersonas organizatoriskos jautājumos par Iepirkuma dokumentāciju, piedāvājumu sagatavošanu un iesniegšanu – Inese Cipruse, e-pasts: Inese.Cipruse@riga.lv ; Inese Liepa, e-pasts: Inese.Liepa@riga.lv .

Iepirkuma dokumenti ir pieejami pircēja profilā https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/22932 .

Pielikumi

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit